Budokaido Kyokushin Ashihara Kata ve Kumite Türkiye Şampiyonası 2-6 Nisan 2017 Antalyada yapılacak

ÖN KAYIT BAŞVURU İŞLEMLERİ

Türkiye Wushu Federasyonunun 2017 yılı faaliyet programında yer alan Budokaido Kyokushin Ashihara Kata ve Kumite Türkiye Şampiyonası 2-6 Nisan 2017 tarihleri arasında Antalya Topkapı Palace Otelde yapılacaktır. Detaylı bilgi twfbudokaido.com ve twf.gov.tr adlı sayfalarda yayınlanmıştır.

Türkiye Şampiyonasına katılmak isteyen kulüplerce doldurulacak ve Ön Kayıt için gerekli olan “Müsabaka Katılım Formu” ek’te olup, ayrıca mail ve Facebook adreslerinize gönderilmiştir. Kayıt Formunun alt bölümünde yer alan açıklamalar bölümünü dikkatlice okuyup Formu bilgisayar ortamında eksiksiz doldurunuz. Doldurduktan sonra belirtilen tarih aralıklarında bize mail olarak gönderiniz. Formun gönderileceği mail adresi: wushuankara@hotmail.com

Sporcu Katılım Listelerinizi bize mail attıktan sonra İl Temsilcileri aracılığı ile bulunduğunuz ile ait Genel Kafile Listesini Spor İl Müdürlüklerine onaylatarak ve iki nüsha çoğaltarak Tartı günü tartı hakemlerine teslim ediniz.

-Elle yazılan ve fotoğrafı çekilip gönderilen listeler dikkate alınmayacaktır.

-Her kulüp, belirtilen tüm sikletlerde istediği sayıda sporcu ile katılım sağlayabilir.

-Genç, Büyük ve Veteranlarda Kahverengi Kemer şartı aranacak, diğer kategorilerde ise kuşak şartı aranmayacaktır.

-3 kişilik oda (Kişi başı): 100 TL
-2 kişilik oda (Kişi başı): 110 TL
-1 kişilik oda: 150 TL

-Kata bölümünde Kyokushin ve Ashihara stilinde kategorilere göre sorumlu olunan katalardan yarışmacılar istediği stili seçip yarışabileceklerdir.

-Türkiye Şampiyonasına katılanlar arasından Uluslararası, Avrupa ve Dünya Şampiyonasında Ülkemizi temsil etmek üzere Milli Takım oluşturulacaktır.

-Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmayan Yabancı Uyruklu sporcular Ulusal (Türkiye Şampiyonası) faaliyetlerde yarışamayacaktır.

-Reglaman, ön kayıt başvuru fomu, giysi ve koruyucu donanımlara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.twfbudokaido.com/…/budokaido-kyokushin-ashihara…/

-Şampiyonada uygulanacak yaş, kategori ve sikletlere ait bilgiye ekteki dosyadan ya da aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.twfbudokaido.com/…/Budokaido-Kumite-Katagorileri…

ÖN KAYIT BAŞVURU TARİHİ: 20 ŞUBAT – 20 MART 2017 TARİHLERİ ARASI

Mail adresi olmayanlar ve mail adresi değişenler güncel mail adreslerini bildirdikleri takdirde Ön Kayıt Başvuru Formu mail olarak da gönderilecektir.