Ulusal JuJitsu Federasyonu Ne Waza açık Kulüpler Şampiyonası istanbulda Yapıldı

Ulusal ju jitsu federasyonumuzun faaliyet programında bulunan 26- 27 Ocak 2019 Jujutsu newaza açık kulübler Türkiye turnuvası sona ermişdir. 18 kulüp 15 bayan 136 erkek toplam 151 sporcunun katıldığı sadece newaza branşının yapıldığı turnuvanın organizasyonun başından sonuna kadar gece gündüz demeden çalıp mükemmel bir şekilde yapılmasını sağlıyan İstanbul il temsilcimiz Sayın Cumhur SOLAK beye İlhan YALIN beye Sami Türkeray beye Senjutsu Savunma Sanatları Spor kulübü ailesine Müsabakanın yapılmasında başından sonuna destekleri olan Beylikdüzü belediyesi başkanlığına Spor işleri müdürlüğümüze,uyumlu,adil ve dikkatli yönetimleriyle hakemlerimize sonsuz teşekkür ederiz.

Müsabaka katılımının son gün olduğu 25 ocak tarihinde katılamayıp katılım evrakları geç gelen bir çok kulübümüz antrenörlerimiz ve sporcularımız ve müsabakaya katılan kulublerimizi Federasyonumuzun faaliyet programında bulunan yakın bir dönem içerisinde Jujutsu branşlarının tümünün yapılacağı ve Balıkesir de yapılması planlanan Türkiye şampiyonasına bekliyoruz Katılım sağlayan Tüm spor kulüplerimizin yöneticilerine Değerli Antrenörlerimize Hakem ve sporcularımıza teşekkürediyoruz.

Turnuvanın En Yüksek Puan alan Takımları ;
1. Beylikdüzü Senjutsu Savunma Sanatları G.S.K. – İstanbul       70 puan
2. Python – Bursa                       53 puan
3. Last Round – İstanbul            18 puan
4. Pars Bjj – Bursa                      17 puan

Turnuva Fotoğraflarına Galeriden ulaşabilirisiniz.

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI KULÜP ADI İLİ

ALT MİNİK

1.

ADNAN KARAİSMAİL PYTHON MMA ACADEMY BURSA

ERKEK

2.

YUSİR MARAŞİ PYTHON MMA ACADEMY BURSA

27 KG

3.

AHMET MEŞELİ SENJUTSU İSTANBUL

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

İLİ

KULÜP ADI İLİ

ALT MİNİK

1.

FURKAN DOĞRUYOL PYTHON MMA ACADEMY BURSA

ERKEK

2.

MEHMET ALPER SÜMER SENJUTSU İSTANBUL

34 KG

3.

BULUT AKYÜZ AYVALIK KÜÇÜKKÖY SPOR KULÜBÜ BALIKESİR

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI KULÜP ADI İLİ

ALT MİNİK

1.

ATA GÜSE PYTHON MMA ACADEMY BURSA

ERKEK

2.

KUZEY ÖZTABAK SENJUTSU İSTANBUL

38 KG

3.

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI KULÜP ADI İLİ

ALT MİNİK

1.

DEMİZ KAAN YAŞARKILIÇ PYTHON MMA ACADEMY BURSA

ERKEK

2.

AYAZ ÇETİNER SENJUTSU İSTANBUL

42-46 KG

3.

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI KULÜP ADI İLİ

ALT MİNİK

1.

ŞAHSİNA YAŞA ALANYA KİMURA ANTALYA

BAYAN

2.

AYLİN BORAN PYTHON MMA ACADEMY BURSA

25 KG

3.

TUANA HAVVA KURU ALANYA KİMURA ANTALYA

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI KULÜP ADI İLİ

MİNİK

1.

MUHAMMED AZBERGEN ALANYA KİMURA ANTALYA

ERKEK

2.

MUSTAFA ASIM KÖŞKE PYTHON MMA ACADEMY BURSA

34 KG

3.

ULAŞ DOĞAN YILMAZTÜRK PYTHON MMA ACADEMY BURSA

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

İLİ

KULÜP ADI İLİ

MİNİK

1.

ARAS BORAN PYTHON MMA ACADEMY BURSA

ERKEK

2.

OĞUL SARI SENJUTSU İSTANBUL

38 KG

3.

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI KULÜP ADI İLİ

 MİNİK

1.

EGE SOLAK SENJUTSU İSTANBUL

ERKEK

2.

POYRAZ AKYÜZ AYVALIK KÜÇÜKKÖY S:K BALIKESİR

42 KG

3.

EFE DUTĞUN SENJUTSU İSTANBUL

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI KULÜP ADI İLİ

MİNİK

1.

MUHAMMED GÜNÇİÇEK PYTHON MMA ACADEMY BURSA

ERKEK

2.

CEYHUN YILMAZ SENJUTSU İSTANBUL

50 KG

3.

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI KULÜP ADI İLİ

MİNİK

1.

AYSU BAYDAŞ PYTHON MMA ACADEMY BURSA

BAYAN

2.

MELİSA AYŞE SÜMER SENJUTSU İSTANBUL

32 KG

3.

MERYAM GÜZE SENJUTSU İSTANBUL

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI KULÜP ADI İLİ

YILDIZ

1.

ÇAĞAN ASLAN SENJUTSU İSTANBUL

ERKEK

2.

HAMZA EKİNCİ PYTHON MMA ACADEMY BURSA

37 KG

3.

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

İLİ

KULÜP ADI İLİ

YILDIZ

1.

ENES TAYLAN ILIK SENJUTSU İSTANBUL

ERKEK

2.

İBRAHİM EFE SEVİM SENJUTSU İSTANBUL

41 KG

3.

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI KULÜP ADI İLİ

YILDIZ

1.

EFE MUTLU PYTHON MMA ACADEMY İSTANBUL

ERKEK

2.

HÜSNU EFE DİNÇELLİ PYTHON MMA ACADEMY BURSA

50 KG

3.

BERKAN ALTUNDAĞ AYVALIK KÜÇÜKKÖY S:K BALIKESİR

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI KULÜP ADI İLİ

YILDIZ

1.

MELİH KIRBAÇ PYTHON MMA ACADEMY BURSA

ERKEK

2.

ALİ MUSLU SENJUTSU İSTANBUL

55 KG

3.

SEFA ÇÜRÜK AYVALIK JUDO JUJİTSU BALIKESİR

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI KULÜP ADI İLİ

YILDIZ

1.

YAROSLAV RİABTSEV LAST ROUND İSTANBUL

ERKEK

2.

YUNUS EMRE DEMİRKAN KASTAMONU JUJİTSU KASTAMONU

-66 KG

3.

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI KULÜP ADI İLİ

YILDIZ

1.

SONAY DABAN SENJUTSU İSTANBUL

BAYAN

2.

ECE SAVAŞIR SENJUTSU İSTANBUL

40 KG

3.

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI KULÜP ADI İLİ

YILDIZ

1.

BERRA MİRASYEDİ SENJUTSU İSTANBUL

BAYAN

2.

İLKİM DABAN SENJUTSU İSTANBUL

52-63 KG

3.

EYLÜL KARATAŞ 35 FOX  FİGHT KLUB İZMİR

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI KULÜP ADI İLİ

ÜMİT

1.

KAAN BERK ACAR SENJUTSU İSTANBUL

ERKEK

2.

ALP GİRAY ALTAY SENJUTSU İSTANBUL

66 KG

3.

EFE KEREM DEMİRCİOĞLU SENJUTSU İSTANBUL

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

İLİ

KULÜP ADI İLİ

ÜMİT

1.

EMİR ERKAN SENJUTSU İSTANBUL

ERKEK

2.

BOĞAÇ YILMAZTÜRK PYTHON MMA ACADEMY BURSA

73 KG

3.

FURKAN SÜLEYMAN ÖNAL KASTAMONU JUJITSU KASTAMONU

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI KULÜP ADI İLİ

ÜMİT

1.

HAKAN AKGÜN SENJUTSU İSTANBUL

ERKEK

2.

EMRE ÖZTAŞ PYTHON MMA ACADEMY BURSA

81 KG

3.

BEDRAN ATA SENJUTSU İSTANBUL

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI KULÜP ADI İLİ

ÜMİT

1.

AHMAD BİLAL SHİLAZİ SENJUTSU İSTANBUL

ERKEK

2.

ÇAĞATAY DÖNMEZ PYTHON MMA ACADEMY BURSA

+81 KG

3.

MEHMET KAAN BAYRAK KASTAMONU JUJITSU KASTAMONU

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI KULÜP ADI İLİ

GENÇ

1.

OKYANUS S:B.OGLU SENJUTSU İSTANBUL

ERKEK

2.

ERKİN ORAL GULİYEV BJJ İSTANBUL

-62 KG

3.

OSMAN AHMADİ SENJUTSU İSTANBUL

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

İLİ

KULÜP ADI İLİ

GENÇ

1.

ŞAHİN SAMET LAST ROUND İSTANBUL

ERKEK

2.

SONER USTA KASTAMONU JUJİTSU KASTAMONU

69 KG

3.

MURAT BERKE ESKİCİOĞLU SENJUTSU İSTANBUL

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI KULÜP ADI İLİ

GENÇ

1.

ÖZKAN ÖZYÜREK PARS BJJ ESKİŞEHİR

ERKEK

2.

YAKUP ŞAHİN SENJUTSU İSTANBUL

77 KG

3.

İSMAİL KOCAKOÇ BALABAN İSTANBUL

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI KULÜP ADI İLİ

GENÇ

1.

DAYANCH ALLABERDİEV SENJUTSU İSTANBUL

ERKEK

2.

EMRE KURU AYVALIK KÜÇÜKKÖY S:K BALIKESİR

85 KG

3.

EMİR KESEBİR PYTHON MMA ACADEMY BURSA

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI KULÜP ADI İLİ

GENÇ

1.

MEHMET YASİN YAĞIZ KASTAMONU JUJİTSU KASTAMONU

ERKEK

2.

DURSUN ALP MIZRAK PYTHON MMA ACADEMY BURSA

+94 KG

3.

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI KULÜP ADI İLİ

BÜYÜK

1.

EMİNE ÇELEBİ PYTHON MMA ACADEMY BURSA

BAYAN

2.

ŞEBNEM BİLLUR LAST ROUND İSTANBUL

55-62 KG

3.

GÜL PEMBE ÇOKAL LAST ROUND İSTANBUL

 

 

 

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI KULÜP ADI İLİ

VETERAN

1.

RAUL RAJAPLI PARS BJJ BURSA

ERKEK

2.

MURAT AZBERGENOV ALANYA KİMURA ANTALYA

69 KG

3.

SEBAHATTİN ÇENGEL PYTHON MMA ACADEMY BURSA

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

İLİ

KULÜP ADI İLİ

VETERAN

1.

BAHADIR NOYAN KAVAS PARS BJJ BURSA

ERKEK

2.

OSMAN YASA ALANYA KİMURA ANTALYA

85 KG

3.

ERDOĞAN ÖZTABAK SENJUTSU İSTANBUL

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI KULÜP ADI İLİ

VETERAN

1.

ERCAN GÜLSEVER SENJUTSU İSTANBUL

ERKEK

2.

ALPER İLKYAZ HAMMER ANKARA

+94 KG

3.

YUSUF BAHADIR BAHADIR SAVUNMA SAN:SK AYDIN

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI KULÜP ADI İLİ

ABSOLUTE

1.

FIRAT KARAKOÇ PARS BJJ BURSA

ERKEK

2.

DAYANCH ALLABERDİEV SENJUTSU İSTANBUL

MAVİ

3.

BAHADIR NOYAN KAVAS PARS BJJ BURSA

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI KULÜP ADI İLİ

ABSOLUTE

1.

DEVRAN UMUT TUZLA FERDİ ANKARA

ERKEK

2.

RAUL RAJABLİ PARS BJJ BURSA

MOR

3.

EGENART RIZA DÖNMEZ FERDİ ANKARA

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI KULÜP ADI İLİ

ABSOLUTE

1.

EGEMEN BARANOK LAST ROUND İSTANBUL

ERKEK

2.

EMRE BAYDAŞ PYTHON MMA ACADEMY BURSA

KAHVERENGİ

3.

AHMET KURBANLI BALABAN İSTANBUL
News Reporter

Bir cevap yazın