Budokaido Kyokushin Branşı kurullarında revizyon

budoTürkiye Wushu Federasyonu Yönetim Kurulunun gördüğü lüzum üzerine 21.12.2015. tarih 192 sayılı kararı ile, Federasyonumuza bağlı bulunan Budokaido Kyokushin Branşı kurullarında revizyon yapılarak, daha iyi hizmet edeceği düşünülen değerli hocalarımızla yola devam etme kararı almıştır.

Budokaido Kyokushin camiasına yeni kurulun hayırlı olması dileğiyle. Hep birlikte daha başarılı günlere ….

 

TÜRKİYE WUSHU FEDERASYONU 
Budokaido Kyokushin Branşı Kurulları
DANIŞMA VE İCRA KURULU
S.N. ADI SOYADI GÖREVİ İLİ
1 FEYYAZ KAYACI BAŞKAN ANKARA
2 ÜMİT ŞENSOY BŞK YRD. ANKARA
3 TURGUT ORDU ÜYE İSTANBUL
4 YAVUZ ŞENSOY ÜYE ANKARA
5 CENGİZ UÇAR ÜYE İSTANBUL
TEKNİK KURUL
S.N. ADI SOYADI GÖREVİ İLİ
1 İSA SAĞLAM BAŞKAN İSTANBUL
2 ŞEVKİ ERDOĞAN BŞK YRD. ANKARA
3 MUSA YURDAKUL SEKRETER İSTANBUL
4 ALİ ATALAN ÜYE İSTANBUL
5 YUSUF KILIÇ ÜYE İSTANBUL
6 BÜLENT YAĞCI ÜYE ANKARA
7 ÇETİN ÇAKAR ÜYE KARABÜK
8 ÖMÜR KAŞYOL ÜYE ORDU
9 METİN KARADENİZ ÜYE BURSA
10 MESUD R. SÖZER ÜYE ANKARA
11 RAZİYE AKGÜL ÜYE ANKARA
MERKEZ HAKEM KURULU
S.N. ADI SOYADI GÖREVİ İLİ
1 FEYYAZ KAYACI BAŞKAN ANKARA
2 YAVUZ ŞENSOY BŞK YRD. ANKARA
3 MAHMUT MARTİN SEKRETER ANKARA
4 RIZA ÇELEBİ ÜYE İSTANBUL .
5 HÜSEYİN TEZCAN ÜYE BURSA
6 M. RAMAZAN KARAKAYA ÜYE HATAY
7 MEHMET ALTUNOK ÜYE NİĞDE
8 MUHARREM KEKÜÇ ÜYE İSTANBUL
9 FURKAN ÖZBAY ÜYE ANKARA
10 İ. TARIK TARHAN ÜYE ANKARA
11 FEYZULLAH KOCAMAZ ÜYE ÇORUM .
KATA KURULU KYOKUSHIN
S.N. ADI SOYADI GÖREVİ İLİ
1 İSMAİL KESKİN ÜYE İSTANBUL
2 KALENDER ŞAHİN ÜYE İSTANBUL
3 CEMAL BIYIK ÜYE BURSA
4 YUSUF TEKİN ÜYE İSTANBUL
KATA KURULU BUDOKAIDO
S.N. ADI SOYADI GÖREVİ İLİ
1 ZİYA ÖZKAN ÜYE İSTANBUL
2 SERMET ULUFER ÜYE İSTANBUL
3 SERHAT KAHRIMAN ÜYE İSTANBUL
4 REMZİ YANAZ ÜYE İSTANBUL
5 ERTAN ATICI ÜYE ANKARA
EĞİTİM KURULU
S.N. ADI SOYADI GÖREVİ İLİ
1 ABDULLAH KAYA ÜYE İSTANBUL
2 TEKİN TÜTÜNCÜ ÜYE İSTANBUL
3 HÜSEYİN NİZAMOĞLU ÜYE İSTANBUL
4 CENGİZ CANDAŞ ÜYE İSTANBUL
5 MURAT SARIKABAK ÜYE SAKARYA
6 RIDVAN KIR ÜYE BARTIN
7 İLHAMİ KONUKÇU ÜYE İSTANBUL
8 MURAT ALTUNTAŞ ÜYE İSTANBUL
9 HAKAN GÜNEŞ ÜYE İSTANBUL
10 SEBAHATTİN DEMİR ÜYE İSTANBUL
11 MEHMET SEPETÇİOĞLU ÜYE ANKARA
PROFESYONEL KURUL
S.N. ADI SOYADI GÖREVİ İLİ
1 ERDİNÇ AKSAKAL BAŞKAN ANTALYA
2 HAYDAR BABACAN BAŞKAN YRD. ANKARA
3 SERDAR ERGUN ÜYE İSTANBUL
4 SELAHATTİN KAYAN ÜYE İSTANBUL
5 SABIR CAN ÜYE İSTANBUL
6 VEDAT AKBULUT ÜYE KOCAELİ
ORGANİZASYON KURULU
S.N. ADI SOYADI GÖREVİ İLİ
1 MUSTAFA ULU BAŞKAN İSTANBUL
2 MELEK ÖZBAY BAŞKAN YRD. ANKARA
3 BÜLENT ŞEYDA ÜYE ANTALYA
4 ALİ ÖZKAN ÜYE NİĞDE
5 ALİ ÇAMLIBEL ÜYE BALIKESIR
6 SEFER GÜNEŞ ÜYE BURSA
7 AHMET CEMİL ÖZTOPAL ÜYE GİRESUN
8 SİNAN ÖZDAL ÜYE ANTALYA
9 BEKİR BOLAT ÜYE ÇORUM
10 MUHAMMET BULUT ÜYE IĞDIR
11 NURETTİN BÜYÜKKARA ÜYE DÜZCE
12 COŞKUN DURMUŞ ÜYE ESKİŞEHİR
13 MURAT TAN ÜYE MALATYA
14 JEYAN HABİB DOĞAN ÜYE KONYA
15 GÜRŞAT SERKAN ÇİÇEK ÜYE ADANA
16 AYHAN ARSLAN ÜYE ÇANKIRI
17 GÖKSEL ASLAN ÜYE İZMİR
18 YÜKSEL GÖKDUMAN ÜYE İSTANBUL
19 YILDIRIM SÖYLER ÜYE DENİZLİ
20 MURAT TEKİR ÜYE İSTANBUL
21 ADİL DANIŞMAN ÜYE KIRKLARELİ
22 ÖMER GALİP DORLAY ÜYE ANKARA
23 MEHMET BAŞKÖYLÜ ÜYE ARTVİN
24 ALİ ÇALIMLI ÜYE İSTANBUL
25 MURAT POLAT ÜYE KOCAELİ
26 MEHMET YÜKSEL ÜYE KONYA
27 RAMAZAN YAVUZ ÜYE MALATYA
28 BERGUTAY SAVAŞ ÜYE BALIKESIR
29 CÜNEYİT GÜLÇEK ÜYE VAN
30 ALİ ÇELTİK ÜYE HATAY
31 AHMET KOŞ ÜYE ANKARA
32 İSMAİL KOCAL ÜYE BURSA